Multimode Fiber Optic Patch Netambo

  • ST to ST OM3 Duplex Patch Cord

    ST ku ST OM3 Duplex Patch Cord

    Inosangana neEIA / TIA 604-2 ine zvedongo ferrule yeiyo inomhanya makabati network. · Cable yakadhindwa inobatsira kujekesa uye kuziva tambo dzakasiyana. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL uye RL. · Bend isinganzwisisike fiber tambo inoratidza kuita kukuru pakusimba. · K = K katoni package inopa max kudzivirirwa pazvinhu zvako. Tsanangudzo Connector ST kuenda ST Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fibre Mode 50 / 125μm OM3 Jaketi Ruvara Aqua Kupukuta UPC kune UPC Jacket Material PVC (OFNR), OFNP, LSZH Kuisa ...
  • SC to SC OM4 Duplex Patch Cord

    SC kuna SC OM4 Duplex Patch Netambo

    Inosangana neEIA / TIA 604-2 ine zvedongo ferrule yeiyo inomhanya makabati network. · Cable yakadhindwa inobatsira kujekesa uye kuziva tambo dzakasiyana. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL uye RL. · Bend isinganzwisisike fiber tambo inoratidza kuita kukuru pakusimba. · K = K katoni package inopa max kudzivirirwa pazvinhu zvako. Tsanangudzo Connector SC kune SC Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 50 / 125μm OM4 Jacket Ruvara Aqua Polishing UPC ku UPC Jacket Material PVC (OFNR), OFNP, LSZH Kuisa ...
  • MPO To LC Duplex OM3 Duplex Patch Cord

    MPO Kuna LC Duplex OM3 Duplex Patch Cord

    MPO kune LC Breakout tambo ndiyo yako sarudzo yakanakisa yeakakwira density fiber. Iyo yakanyatso gadzirirwa yekukurumidza ethernet, fiber chiteshi, data centre uye gigabit ethernet kunyorera. Iyi 12 Fiber inosunga tambo inoshandiswa kubatanidza (6) SFP + mune MPO adapter pani uye MPO trunk. Rondedzero Chidimbu A MPO Mukadzi (isina pini) Chinongedzo B LC UPC Duplex Fibre Mode OM3 50 / 125μm Wavelength 850 / 1310nm 40 / 100G Ethernet Kureba 100m pa850nm 10G Ethernet Dis ...
  • MTP OM4 Patch Cord

    MTP OM4 Patch Tambo

    Iyo 50 / 125μm OM4 multimode bend isinganzwisisike fiber optic tambo haina kudzikiswa zvishoma kana yakakombama kana kumonyaniswa kana ichienzaniswa neyechinyakare fiber tambo tambo uye izvi zvichaita kuti kumisikidza uye kugadzirisa kweye fiber optic tambo dziite zvakanaka. Inogona zvakare kuchengetedza yakawanda nzvimbo yako yakakwira density kabling mune dhata nzvimbo, mabhizinesi network, telecom kamuri, server mapurazi, gore rekuchengetedza network, uye chero nzvimbo fiber fiber tambo inodiwa. Izvi 50/125 OM4 multimode internet optic waya iri rakanakira Co ...
  • MTP To LC 12 Fibers OM3 Fanout Cable

    MTP KuLC 12 Fibers OM3 Fanout Cable

    1.0.35dB Ultra Yakadzika IL ine USCONEC Connectors, 0.15dB Ultra Low IL ine LC Connectors. 2.Corning kana YOFC fiber yakagadzirirwa kupfuudza ISO, IEC, RoHS. etc. zviyero. 3.Bend isinganzwisisike fiber tambo inoratidza kuita kukuru pakusimba. 4.K = K katoni package inopa max kudzivirirwa pazvinhu zvako. Rondedzero Dhijitori A MTP Mukadzi wepamusoro elite Connector B LC Fibre Mode 50 / 125μm OM3 Jaketi Ruvara Aqua Polish Rudzi rwePC ku UPC Jacket Chinyorwa OFNR, OFNP, LSZH Kuisa Kurasikirwa ...
  • SC To SC OM1 Duplex Patch Cord

    SC Kuti SC OM1 Duplex Patch Netambo

    Inosangana neEIA / TIA 604-2 ine zvedongo ferrule yeiyo inomhanya makabati network. · Cable yakadhindwa inobatsira kujekesa uye kuziva tambo dzakasiyana. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL uye RL. · Bend isinganzwisisike fiber tambo inoratidza kuita kukuru pakusimba. · K = K katoni package inopa max kudzivirirwa pazvinhu zvako. Tsanangudzo Connector SC kune SC Jacket OD 1.2 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 62.5 / 125μm Jacket Ruvara rweOrange Polishing UPC kune UPC Jacket Material PVC (OFNR), ...
  • SC To SC OM2 Duplex Patch Cord

    SC Kuti SC OM2 Duplex Patch Netambo

    Iyi fiber optic chigamba tambo multimode inouya neakakwira mashandiro ejaketi zvinhu, zvine hupenyu hwakareba hwekushandisa. Uye zvakare, zvishoma kuderedzwa kana yakakombama kana kumonyaniswa ichienzaniswa neyechinyakare Optical fiber tambo, nokudaro ichiita kumisikidza uye kugadzirisa kweye fiber optic tambo dziite zvakanaka. Kune matatu marudzi ebhatani zvinhu zvingasarudzwa, zvinosanganisira PVC (OFNR), OFNP, LSZH, uye vanhu vanogona kuve nesarudzo iri nani zvichienderana nezvavanoda. Iko kupenya uye orenji kutaridzika kunogona ...
  • SC to SC OM3 Duplex Patch Cord

    SC kuna SC OM3 Duplex Patch Netambo

    Inosangana neEIA / TIA 604-2 ine zvedongo ferrule yeiyo inomhanya makabati network. · Cable yakadhindwa inobatsira kujekesa uye kuziva tambo dzakasiyana. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL uye RL. · Bend isinganzwisisike fiber tambo inoratidza kuita kukuru pakusimba. · K = K katoni package inopa max kudzivirirwa pazvinhu zvako. Tsanangudzo Connector SC kune SC Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 50 / 125μm OM3 Jacket Ruvara Aqua Polishing UPC ku UPC Jacket Material PVC (OFNR), OFNP, LSZH Kuisa ...
  • LC to LC OM4 Duplex Patch Cord

    LC kuLC OM4 Duplex Patch Cord

    Inosangana neEIA / TIA 604-2 ine zvedongo ferrule yeiyo inomhanya makabati network. · Cable yakadhindwa inobatsira kujekesa uye kuziva tambo dzakasiyana. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL uye RL. · Bend isinganzwisisike fiber tambo inoratidza kuita kukuru pakusimba. · K = K katoni package inopa max kudzivirirwa pazvinhu zvako. Tsanangudzo Connector LC kuLC LC Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 50 / 125μm OM4 Jacket Ruvara Aqua Polishing UPC ku UPC Jacket Material PVC (OFNR), OFNP, LSZH Kuisa ...
  • LC To LC OM3 Duplex Patch Cord

    LC KuLC OM3 Duplex Patch Cord

    Inosangana neEIA / TIA 604-2 ine zvedongo ferrule yeiyo inomhanya makabati network. · Cable yakadhindwa inobatsira kujekesa uye kuziva tambo dzakasiyana. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL uye RL. · Bend isinganzwisisike fiber tambo inoratidza kuita kukuru pakusimba. · K = K katoni package inopa max kudzivirirwa pazvinhu zvako. Tsanangudzo Connector LC toLC Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 50 / 125μm OM3 Jacket Ruvara Aqua Polishing UPC ku UPC Jacket Material PVC (OFNR), O ...
  • LC To LC OM2 Duplex Patch Cord

    LC KuLC OM2 Duplex Patch Cord

    1. Chigadzirwa chinogamuchira kunze kwenyika zvedongo pini uye inopinza yepamusoro mhando fiber optic tambo. 2. Taura yekumberi yekugaya tekinoroji uye yekugaya maturusi kuti uve nechokwadi chekutsauka kweiyo fiber, iyo concave yeiyo fiber, pamusoro peiyo fiber isina kukwenya uye nezvikanganiso, uye ma parameter eiyo nharaunda yekukomberedza kweiyo zvedongo magumo kumeso anosangana neiyo mureza. 3. Iko kurasikirwa kwekuisa idiki, kurasikirwa kwekudzoka kwakakura, kuchinjanisa kwakanaka, iko kudzokororwa kuiswa uye r ...
  • LC to LC OM1 Duplex Patch Cord

    LC kuLC OM1 Duplex Patch Cord

    Inosangana neEIA / TIA 604-2 ine zvedongo ferrule yeiyo inomhanya makabati network. · Cable yakadhindwa inobatsira kujekesa uye kuziva tambo dzakasiyana. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL uye RL. · Bend isinganzwisisike fiber tambo inoratidza kuita kukuru pakusimba. · K = K katoni package inopa max kudzivirirwa pazvinhu zvako. Tsanangudzo Connector LC kune LC Jacket OD 1.2 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 62.5 / 125μm Jacket Ruvara rweOrange Polishing UPC kune UPC Jacket Material PVC (OFNR), ...