Nguruve

  • FC Fiber Optical Pigtail

    FC Fiber Optical Pigtail

    Fiber optic pigtails inopa inokurumidza nzira yekugadzira ekutaurirana zvigadzirwa mumunda. Iwo akagadzirwa, akagadzirwa uye akaedzwa zvinoenderana neprotocol uye mashandiro akarairwa nemaindasitiri zviyero, izvo zvinosangana neako akaomarara zvakanyanya meanho uye mashandiro ekuita. Feature 1. Chigadzirwa chinogamuchira kunze kwenyika zvedongo pini uye inopinza yepamusoro mhando fiber optic tambo. 2.Svitsai ekunze epamberi kukuya tekinoroji uye kukuya michina kuverengera kuri kutsauka kweiyo fibe ...
  • LC Fiber Optic Pigtail

    LC Fiber Optic Pigtail

    Fiber optic pigtails inopa inokurumidza nzira yekugadzira ekutaurirana zvigadzirwa mumunda. Iwo akagadzirwa, akagadzirwa uye akaedzwa zvinoenderana neprotocol uye mashandiro akarairwa nemaindasitiri zviyero, izvo zvinosangana neako akaomarara zvakanyanya meanho uye mashandiro ekuita. Rondedzero Dhijitori A LC Chinobatanidza B Isina Kuisirwa Fibre Mode 9 / 125μm Fibha Type Simplex Polish APC Cable Dhayamita 0.9mm Jekete Chinyorwa PVC Jekete Ruvara Wera Wavelength 1310nm / 1550nm Kugadzikana. ...
  • FC Fiber Optical Pigtail

    FC Fiber Optical Pigtail

    Fiber optic pigtails inopa inokurumidza nzira yekugadzira ekutaurirana zvigadzirwa mumunda. Iwo akagadzirwa, akagadzirwa uye akaedzwa zvinoenderana neprotocol uye mashandiro akarairwa nemaindasitiri zviyero, izvo zvinosangana neako akaomarara zvakanyanya meanho uye mashandiro ekuita. Rondedzero Yekubatanidza Rudzi FC Polish Type UPC / APC Fibre Mode OS2 9 / 125μm Wavelength 1310 / 1550nm Fiber Count Simplex Fibre Giredhi G.652.D / G.657.A1 Kuisa Loss ...